17 Kasım 2018 tarihinde gerçekleşen açılışta Pendik Belediyesi Başkanı Sn. Salih Kenan Şahin, Pendik Belediyesi Başkan Yardımcı Sn. Mehmet Sami Divleli, Kıdemli Kırtasiye’ nin ortakları, çalışanları, dostları, okuyucular ve Pendik’ in önde gelen iş adamları bir araya geldi. Pendik Belediyesi Başkanı Salih Kenan Şahin açılış kurdelasının kesiminin ardından kısa bir konuşma gerçekleştirdi. Özel ikramların yapıldığı, 100.000’den fazla ürünün sergilendiği, acılaşa özel hazırlanan kampanyaların sunulduğu ve müzik eşliğindeki organizasyon akşam saatlerine kadar gelen misafirlerce beğeni topladı.

Kıdemli Kırtasiye Türkiye’ nin ikinci, İstanbul’ un en büyük kırtasiye mağazasını okuyucu hedef kitlesiyle buluşturdu. 4. Mağazanın açılışında konuşan Kıdemli Kırtasiye Yönetim Kurulu Başkanı Selim Varcı, hedefimiz ilk olarak İstanbul’ da büyük bir kırtasiye zinciri ardından da tüm Türkiye genelinde bir zincir mağazalar grubu oluşturmak olduğunu dile getirdi. Kıdemli Kırtasiye’ nin “Dolara inat eski fiyat” söylemine değinen Varcı, ekonomik olarak bir sınavdan geçiyoruz ve bizlerde Kıdemli ailesi olarak mücadeleye eski fiyat politikası ile katkı vermek istiyoruz dedi.

Pendik’ te açılan Kıdem Kırtasiye’ nin yeni şubesine İstanbul Anadolu yakasında nerede olursanız olun 20 dakika içinde ulaşabilirsiniz. Metro, metrobüs, dolmuş, E5 karayolu ve Tem Karayolu’ nun orta noktasında yer almaktadır.

100.000 çeşitten fazla ürünü bünyesinde bulunduran Kıdemli Kırtasiye “Gökten yıldızları isteyin kitapsa getirelim” mottosuyla hedef kitlenin ulaşmak istediği tüm ürünleri bünyesinde bulundurmaktadır. Kitap, yardımcı kitap, oyuncak, kırtasiye ve okul ekipmanları başlıkları altında birçok ürünü sergilemektedir. Tedarikçi firmalarla gerçekleştirilen özel çalışmalar ile sadece Kıdemli Kırtasiye’ de bulabileceğiniz özel fırsat ürünleri bulunmaktadır.

Her ay 20’ den fazla etkinliği bünyesinde barındıracak olan Kıdemli Kırtasiye, birçok yazar imza günü, söyleşi ve etkinliğe ev sahipliği yapacak.

Sektöründe ilkleri gerçekleştiren Kıdemli Kırtasiye, kuruluşu hakkında iletişim çalışmalarını da birçok mecrada hedef kitlesiyle buluşturmaya devam etmektedir. Billboardlar, ido reklam alanları, sinema, radyo, sosyal medya mecraları ve saha çalışmaları ile reklam planlamalarını düzenli olarak devam ettirecektir.

İstanbul’ un en gözde ilçelerinden Pendik’ te yer alan Kıdemli Kırtasiye’ nin en büyük şubesini ziyaret etmek için zaman kaybetmemeniz gerekiyor.