KIDEMLİ MENÜ
Kıdemli Sepet

Hakkımızda

Biz Kocaman Bir Aileyiz

Türkiye'nin Lider Kitap&Kırtasiye" ödüllü markası!

Kitap, Kırtasiye, Oyuncak, Hobi, Teknoloji ve Sanat alanlarında; 100.000'den fazla çeşit ile en yeni, en renkli, en ilginç ürünleri, kaliteli bir mağaza ortamında müşterilerine sunmayı amaç edinmiş öncü bir markadır. 

İstanbul'un 4 ana lokasyonunda geniş mağazaları ile hizmet veren Kıdemli, bol çeşit uygun fiyat avantajlarıyla, güvenli alışveriş yapmanın keyfini vaadetmektedir.

Her yaş gurubuna hitap eden mağazalarımızda, geniş ürün yelpazesi arasında aradığınızı bulabildiğiz, kendiniz ya da sevdiklerinizi mutlu edecek fırsat ve sürprizlerle karşılaştığınız, kaliteli ve dürüst hizmet alabildiğiz bir deneyim yaşatılmaktadır.

Kitap, kırtasiye, oyuncak ana kategorileri ile birlikte, en yeni oyunlar, hobi ürünleri ve teknoloji ürünlerine ulaşabilirsiniz. Kıdemli Mağazaları, kitap ve kırtasiye konusundaki uzmanlığı, sunduğu kaliteli markalar ve ürün çeşitleri sayesinde, okul alışverişinin en keyifli ve vazgeçilmez adreslerdir. Mağazalarında öğrenci ve velilerin beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı başaran Kıdemli, popüler markalar, yazarlar ve yayın evleri ile yürüttüğü özel anlaşmalı hizmetlerini de geliştirerek sürdürmekte, sizlere fırsat ve avantaj olarak geri dönmesini sağlamaktadır.

Tüm eğitim kurumlarına ait kitap ve kırtasiye ihtiyaçlarını toplu olarak, eksiksiz hizmet anlayışıyla karşılamaktadır.

Bugün İstanbul'da Pendik, Bağcılar, Sefaköy ve Güzelyalı'da hizmet vermekte olan Kıdemli, mağaza sayısını artırmaya ve kurumsal hizmetlerini geliştirmeye devam etmektedir.

 "İstanbul'un En Büyük Kitabevi" olma unvanını hiç bırakmadık. Şimdi "Türkiye'nin Lider Kitabevi Markası" unvanını aldık. Elbette bütün bunlara layık bulunmak gurur verici. Gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.


Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için bu web sitesinde çerezleri kullanıyoruz.