Pendik, Güzelyalı, Bağcılar ve Sefaköy olmak üzere 4 merkez şubeyle hizmet veren, İstanbul'un en büyük kitabevi konumundaki Kıdemli Kitabevi & Kırtasiye, kitapseverlerin aradığı tüm kitapları en uygun fiyata bir arada bulabileceği mağazalarında, keyifli bir alışveriş ortamı sunuyor


Sınav kitapları, okula yardımcı kaynak kitaplar, roman, çocuk kitapları, kırtasiye ve teknoloji ürünleri, oyuncak, ofis ürünleri gibi 100 binin üzerinde ürün çeşidiyle hizmet veren Kıdemli Kitabevi & Kırtasiye, Türkiye Lider Marka Ödülleri Töreni’nde ‘‘Yılın Kitabevi & Kırtasiye Mağazası’’ ödülünün sahibi oldu.


Gecede ödülünü alan şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Selim VARICI;’’ Bundan 20 yıl önce ilk şubemizi açtığımızda sloganımız herkes kitap okusun oldu. Amacımızda Türkiye’de eğitime katkı sağlamak ve kitapseverlerin sayısını arttırmaktı. Bugün geldiğimiz noktada İstanbul’un en büyük kitabevi olarak Bağcılar, Pendik, Sefaköy ve Güzelyalı olarak 4 merkez şubemizle hizmet veriyoruz. İstanbul’un en büyük kitabevini İstanbullu kitapseverlerle buluşturduk. Amacımız içinde kütüphanesi ve  çocuk oyun alanları olan dünyanın en büyük kitabevini de Türkiye'mize kazandırmak olacaktır. Tüm çalışma arkadaşlarıma ve destek veren herkese teşekkürlerimi sunuyorum’’ dedi.