KIDEMLİ MENÜ
Kıdemli Sepet


Selen Çocuk

Marka / Yayınevi: Selen Çocuk Stok Kodu: 140620
Ev dışında, tabiatla iç içe oyun oynama özgürlüğü olan bir tatil beldesinde yaşanan güzel, bazen de ilginç olayların anlatıldığı bu hikâye seti çocukların çok hoşuna gidecek!<br /> Mutlu bir ailede anne, baba ve kardeşlerin birbirleriyle olan ilişkileri ve davranışları eşliğinde öğrenilen Alla..
39,00 ₺
Vergiler Hariç:39,00 ₺
Marka / Yayınevi: Selen Çocuk Stok Kodu: 116476
Yaşlı kral, tehlikeli Büyülü Orman’ın içindeki Dünyanın Kalbi’ni bulan ve ülkesini korkunç kuraklıktan kurtaracak olan oğluna, tacını bırakmayı vaat eder. Kardeşlerin her biri yolculuğa çıkar fakat yalnızca en küçük kardeşin kalbi, onu dileğine götüren yoldan saptırmayacak kadar saftır.<br /> ..
23,00 ₺
Vergiler Hariç:23,00 ₺
Marka / Yayınevi: Selen Çocuk Stok Kodu: 116477
• Amazon Karıncaları ile Kırmızı Orman Karıncaları’nın amansız savaşı...<br /> • Yavru prenses karıncayı kurtarmak için tehlikelere atılan cesur karınca Lasius’un maceraları...<br /> • Ormanda kaybolanların yardımına koşan yardımseverler...<br /> • Ateş böceği ile karıncanın fedaka..
12,00 ₺
Vergiler Hariç:12,00 ₺
Marka / Yayınevi: Selen Çocuk Stok Kodu: 116478
Hey, çocuklar!<br /> Sevimli mi sevimli ceylan yavrusu Ceyko’nun serüvenine katılmaya ne dersiniz?<br /> Kahramanımız Ceyko, bir park keşfediyor. Fakat bu park öyle bildiğiniz parklardan değil! Adı da bir garip. Bilgi ve Eğlence diye bir park mı olurmuş?<br /> Evet evet, yanlış duy..
49,00 ₺
Vergiler Hariç:49,00 ₺
Marka / Yayınevi: Selen Çocuk Stok Kodu: 116479
Kral, her gece ayakkabıları paramparça olan oniki kızının sırrını çözen kişiye büyük bir ödül vaat etmiştir. Sırrı çözmeye gelen birçok prens de ertesi gün kayıplara karışmıştır.<br /> Michael de prenseslerin sırrını çözmek için saraya doğru yola çıkar. Yolda karşısına çıkan ihtiyar kadının ta..
23,00 ₺
Vergiler Hariç:23,00 ₺
Marka / Yayınevi: Selen Çocuk Stok Kodu: 116480
Bizden çok uzaklarda, uçsuz bucaksız Kazakistan bozkırlarının unutulmuş küçük bir köyünde, yalınayak hazine peşinde koşan, yılanlardan mucizevi bir şekilde kurtulan ve sadık, çocuksu dostluğun hatıralarıyla geçen bir çocukluk... Savaş sonrası zorlu dönemlere denk gelmesine rağmen, bir çocuğun deneyi..
16,00 ₺
Vergiler Hariç:16,00 ₺
Marka / Yayınevi: Selen Çocuk Stok Kodu: 116481
Gelecekte çocuklarımızın daha mutlu bir dünyada yaşamaları için evrensel değerleri içselleştirmeleri ve davranışlarına yansıtmaları gerekir. Çocuk Gelişimi Uzmanı Hayrünnisa Şen’in bu amaçla hazırladığı Değerler Eğitimi Seti, özgüven, sorumluluk, yardımlaşma, başkalarıyla alay etmemek, dostluk ve ta..
27,50 ₺
Vergiler Hariç:27,50 ₺
Marka / Yayınevi: Selen Çocuk Stok Kodu: 140625
Bir varmış bir yokmuş, dostların masalı çokmuş... Evvel zaman içinde, masal ustaları bir araya gelmişler ve birbirinden güzel masallar anlatmışlar. Gerçek dostluğu, dost olup dost kalmayı anlata anlata bitirememişler. Çünkü onlar anlattıkça dostluk çoğalmış, büyümüş. Büyüdükçe de güzelleşmiş. Bu mas..
17,00 ₺
Vergiler Hariç:17,00 ₺
Marka / Yayınevi: Selen Çocuk Stok Kodu: 116483
Kar Prensesi dünyayı görmek için izin istediğinde, Kış Baba ve Bahar Anne, ölümsüzlüğünü kaybetmemesi için onu asla âşık olmaması konusunda uyarır. Kar Prensesi, kalbinin soğuk kalmasını sağlayarak, birçok topraklarda yalnız yolculuk eder. Ama kendini Sergei adında yakışıklı genç çobanla arkadaşlık ..
23,00 ₺
Vergiler Hariç:23,00 ₺
Marka / Yayınevi: Selen Çocuk Stok Kodu: 116484
İki kız kardeş olan Kırmızı Gül ve Kar Beyaz, birbirinden farklı özelliklere sahiptirler. Buna rağmen onlar birbiriyle çok iyi anlaşmakta ve anneleriyle birlikte ormanda güzel bir hayat yaşamaktadırlar.<br /> Bir kış gecesi çalan kapıyı açan Kırmızı Gül, karşısında uyumak için sıcak bir yer so..
23,00 ₺
Vergiler Hariç:23,00 ₺
Marka / Yayınevi: Selen Çocuk Stok Kodu: 116486
Çocuk edebiyatı, dünyadaki tüm halkların ortak hazinesi...<br /> Özellikle çocukluk dönemimizde okuduğumuz kitaplar, canlı izlenimler bırakır üstümüzde. Hem masallar diyarında çıkılan büyülü bir yolculuktan daha güzeli var mıdır şu dünyada?<br /> Minik okurlarımızı bugün Kore halk masall..
15,00 ₺
Vergiler Hariç:15,00 ₺
Marka / Yayınevi: Selen Çocuk Stok Kodu: 140618
Sözcükler sihirlidir. Neden mi? Bir söz bizi ağlatabilir, diğeri güldürebilir. Bazılarıyla kırılırız, bazılarıyla içimiz sevinç dolar.<br /> Çocuklarımızın toplumda ilişkilerini iyi bir şekilde sürdürebilmeleri, mutlu ve başarılı olmaları açısından çok önemlidir. Bu bakımdan sözcüklerin hangis..
32,50 ₺
Vergiler Hariç:32,50 ₺
Marka / Yayınevi: Selen Çocuk Stok Kodu: 116488
Tatlı Külkedisi, zalim kızkardeşleri ve üvey annesini memnun etmek için çırpınıyordu. Öyle ki neredeyse güzel bir genç kız olduğunu, güzel kıyafetleri ve tatlı bir uykuyu bile unutmuştu.<br /> Külkedisi, üvey anne ve kızkardeşleri Prensin balosuna gidip evde bırakıldığında peri annesi fareleri..
23,00 ₺
Vergiler Hariç:23,00 ₺
Marka / Yayınevi: Selen Çocuk Stok Kodu: 116489
Ormanda yaşayan haylaz tavşan Pulka ve dostlarının sıra dışı maceralarının masalsı hikâyesi... Ünlü çocuk kitabı yazarı Valeri Kastryuçin’in bu kitabı piyasaya çıktığından beri pek çok kez tekrar basılmış, farklı dillere çevrilmiş ve genç okuyucular arasında büyük ilgi görmüştür.<br /> Kitabı ..
12,00 ₺
Vergiler Hariç:12,00 ₺
Gösterilen: 1 ile 14 arası, toplam: 14 (1 Sayfa)
Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için bu web sitesinde çerezleri kullanıyoruz.